ArabicEnglishRussianTurkish

Neden Her Girişimcinin Bir İş Mentörüne İhtiyacı Vardır?

Bir iş danışmanı, sizden daha girişimci iş deneyimine sahip, uzun bir süre boyunca,güvenilir bir sırdaş olarak hizmet veren kişidir.

Şimdi İşiniz İçin Yardım Alma Zamanı, Size Yardımcı Olabiliriz.

Arkadaşlarınız ve aileniz, çevrimiçi gurular, yayınlar ve hatta sıradan tanıdıklar size iş haberleri, sektördeki gelişmeler ve fırsatlar hakkında sürekli bilgi akışı sağlayabilir. Sektör analistleri, danışmanlar, çalışanlar ve iyi ağ kurma bağlantıları, karşılaşabileceğiniz belirli durumlar ve ihtiyaçlar hakkında uzman bilgilerini sizinle paylaşabilir. Bununla birlikte, yalnızca bir iş danışmanı , sürekli olarak ve işinizin zaman içinde büyümesi üzerinde doğrudan, olumlu bir etkisi olabilecek bir şekilde bilgeliği sizinle gerçekten paylaşabilir.

Online yayınlardan alacağınız genel iş tavsiyesi yalnızca bir yere kadar gidecek ve iyi bir iş danışmanı, tam da bunun kaldığı yerden devam edecek.

Birçok iş danışmanı, insanlara öğretmen, yönetici, stratejist veya danışman olarak becerilerini geliştirmeleri için tavsiyelerde bulunabilir.

Bir iş danışmanı bulmanın belki de en bariz faydası, onların önceki hatalarından ve başarılarından ders alabilmenizdir. Mentörünüzün belirli bir sektörde deneyime sahip olması gerekmez ya da En son trendlerden veya teknolojiden haberdar olmaları gerekmez bunun için başka kaynaklarınız var. Mentörünüzün rolü, bunları hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilmeniz için deneyimlerinden alınan dersleri sizinle paylaşmaktır.

 

İş Geliştirme Mentörlüğü Hizmetimiz için Bizimle İletişime Geçerek Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.