Bizim Hikayemiz

Hizmetlerimizde ve Çözümlerimizde 25 Yıllık Tecrübe

Danışmanlarımız, büyük ölçekli iş dönüşümü çabalarına öncülük ediyor, kapsamlı dijital stratejiler geliştirip bu stratejiler üzerinde yürütüyor ve müşterilerin teknolojide bir sonraki adıma hazırlanmalarına yardımcı olurken aynı zamanda bugünlerini düzene sokup iyileştiriyorlar.

Ancak odak noktamız aynı kalıyor; müşteriler ve iş arkadaşları daha çok aile gibidir, sıkı çalışma ödüllendirilir ve kişisel uğraşlar teşvik edilir.

Şirketimizin başlangıcından beri, sadece müşterilerimiz için harika işler yapmakla ilgiliydik.

2023

0

Başarılı Proje

Uçtan Uca 360° Stratejik Çözümler İle Başarılı Proje Yönetimi

0

Devam Eden Proje

Sürekli İyileştirme Prensipleriyle Devam Eden Projelerimiz

0

Tamamlanan Proje

Sürdürülebilir Büyümesi Başarıyla Tamamlanmış Projeler

Kısaca Biz

Temel Değerlerimiz

Takım Çalışması

Paylaşmayı Seviyoruz

İş zor. İş, günün sonunda iştir. Ama onu gerçekten harika yapan şey insanlar. Ve eğer harika bir grup insanla çalışıyorsanız, bu her şeyi değerli kılıyor

Amacımız

Eşsiz Bir Deneyim

Herkes için doğru olanı yaparken sizin için doğru olanı yapmak için birlikte çalışarak size eşsiz bir deneyim sunmaya kendimizi adadık

Hedefimiz

Daha İyi Bir Gelecek

Herkesin tam potansiyeline ulaşmasını sağlayan, iş-yaşam dengesini korurken müşterilerimize en yüksek değeri ve kaliteli hizmetleri sunmak için birlikte çalışan bir kültür yaratmaktır .

Uzmanlar

Ekibimizle Tanışın

Ferhat Karaköy

İş Geliştirme Direktörü

Funda Karaköy

E-Ticaret Direktörü

Fırat Uçar

Satış Direktörü

Emire Özyaman

Grafik Tasarım Uzmanı

Pınar Güler

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Zişan Tokat

İçerik Geliştirme Uzmanı

Başkaları için beklenmedik ve sıra dışı şeyler yapmaktan keyif alan biri misiniz? Öyleyse Bize Başvurun

Neler Yapıyoruz

İşletmenizi Kurmak ve Büyütmek İçin Çözümler Üretiyoruz

İş ve teknoloji uzmanlığını yaratıcılık, mantık ve işinize dair bir anlayışla harmanlayarak yeni fikirler ve benzersiz bakış açıları getiriyoruz.
Müşteri ihtiyacına, sektöre ve istenen sonuca göre özel çözümler yaratıyoruz.
Size özek destekle yerinde çözümler sunuyoruz, ister sizin ofisinizde, ister bizim ofisimizde, veya bunların bir kombinasyonunda "Doğru Yerde" çözüm için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Büyük projeler için rol tabanlı danışmanlık, eksiksiz proje veya iş akışı teslimi sunuyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, kurumsal program yönetimi uzmanları, proje yöneticileri, iş analistleri ve uygulama geliştirici uzmanlara sahibiz.

Bizimle Çalışırken Sizi Neler Bekliyor?

Zor sorular soruyoruz, önemli konuşmalar yapıyoruz ve yaratıcı çözümler bulmak için soruna tüm açılardan bakıyoruz. Size sonuçları ilerledikçe gösteriyoruz ve geleceği planlamak için birlikte çalışıyoruz.

Sizin için doğru olan cevapları ortaya çıkarmak için iş ve teknoloji uzmanlarımızı sizinkilerle harmanlıyoruz. Proje bittikten çok sonra sonuçların elde edilmesinde daha emin olmanız için bilgimizi aktarıyoruz.

Sizi sürücü koltuğuna oturturken doğru yönde rehberlik ediyoruz çünkü birlikte daha iyiyiz. Size karşı dürüstüz ve yapacağımızı söylediğimiz şeyi yapıyoruz çünkü sizinle olan ilişkimiz her şeyden önemli.

Partnerler

Stratejik İş Ortaklarımız