ArabicEnglishRussianTurkish

Proje Adı:

Otematik

Başlangıç Tarihi

Kasım 17, 2020

Bitiş Tarihi:

Devam Ediyor

website:

www.otematik.com

Paylaş:

Popüler Yazılımlar

Tüm Yazılım İhtiyaçlarınız için tek bir platform! Otematik ile, web siteniz saniyeler içerisinde hazır! Kullanıcılarımız tarafından en çok beğenilen ve ilgi gören yazılımları sizin için bir araya getirdik!

Profesyonel Yazılımlar Otematik'te

Büyük ve küçük tüm işletmeler ve firmalar hangi sektörde olurlarsa olsunlar teknolojiden en iyi şekilde yararlanarak işletmelerinin daha çok tanınmasını ve daha iyi performans kazanmasını sağlıyorlar. Kullandıkları web siteleri ile işletmelerinin çehresini belirliyorlar hazır internet sitesi satın alarak kendi Sanal Mağazınızı Oluşturun!

Özellikler

Güvenli Olun

SSL Sertifikası

SSL (Güvenli Yuva Katmanı) sertifikası, bir web sitesinin kimliğini doğrulayan ve SSL teknolojisi kullanan bir sunucuya gönderilen bilgileri şifreleyen bir dijital sertifikadır.

İçeriklerinizi Bize Bırakın

İçerik Düzenleme Yönetimi

İçerik Düzenleme Yönetimi, web sitenizin içeriklerinin sizin adınıza tamamen düzenlenmesi ve hazır olarak teslim edilmesi hizmetidir. Ürünlerinizin eklenmesi, sayfaların eklenmesi ve düzenlenmesi gibi site içeriklerini kapsar.

Sizlere Özel Logo

Logo Tasarımı

Logo tasarımınız markanızın kimliği açısından önemlidir. müşteriler yeni bir marka veya işletme ile karşılaştıklarında gördükleri ilk şey şirketin logosu olacaktır, Sizin için özel tasarlanan bir çok logodan dilediğinizi seçin. Kurumsal görünüm kazanın.

Anahtar Teslim Web Sitesi

Kurulum Hizmeti

Web Sitesi Kurulum Hizmetleri. İnternet Sitesi Kurmak İstiyorum Diyorsanız, geleceğin dünyasına ait web siteleri kurmanız için hizmetinizdeyiz.

Mobil Uygulama Çözümleri

Mobil Uygulama

Mobil uygulamalar konusunda üst deneyimlerimiz söz konusudur. Planlama, uygun maliyet, hızlı çözümler ve uygulama sürecinde desteğimiz ile sonuç odaklı hareket ediyoruz.

Haritada Var Olun

Google İşletme Kaydı

Google harita kaydı Bandırma'daki işletmenizin Google haritalara kaydetme servisimiz sayesinde hızlıca Google mapste görünmesini sağlamaktadır.

Diğer Girişimlerimiz

Organize Tedarik

Yeni Nesil Satın Alma Uzmanı. Satınalma Maliyetlerinizi Azaltan, Karlılığını Arttıran Sistem

DernekWeb

Profesyonel Dernek, Belediye, Vakıf & Köy Web Sitesi Yazılımı ve Mobil Uygulama

HaberApi

Yenilikçi Habercilere Özel Olarak Hazırlanan HaberApi, Bir Çok Yenilik ve Özellikleri ile