ArabicEnglishRussianTurkish

Araştırma ve Geliştirme Danışmanlığı

Küresel pazardaki konumumuz büyük ölçüde yüksek performanslı ekipmana, veri ve bilgi yönetim sistemlerine ve modelleme ve danışmanlık çözümlerine bağlıdır. Sonuç olarak, araştırma, geliştirme ve yenilik stratejimizin temelini oluşturmaktadır.

Ar-Ge Faaliyetleri ve Projelerinize Değer Katıyoruz.

Ürün geliştirme ve Ar-Ge faaliyetleri arasında iki yönlü bir fikir iletişimi esastır, bu da her iki tarafın da hem bireysel hem de birlikte verimli çalışmasını gerektirir. Yeniliğin hızı, odağı ve kapsamı sürekli değiştiğinde söylemesi yapmaktan daha kolay. Son on yıl, ürün ve Ar-Ge stratejisi ve operasyonlarında köklü değişiklikler gerektiren benzeri görülmemiş sorunlara neden oldu.

Bu nedenle 0rün geliştirme ve Ar-Ge Stratejisinin her alanında birkaç adım ilerisini düşünürüz. Bakış açılarımız, ileriye dönük araştırmaların yanı sıra sektörler, coğrafyalar ve şirketler arasındaki büyüme ve olgunluklarının farklı noktalarındaki derin deneyimimizle oluşturulmuştur.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın vermiş olduğu Ar-Ge ve Tasarım destekleri kapsamında yapılması gereken tüm başvuru ve uygulama süreci işlemlerini alanında uzman ve deneyimli ekibimizle gerçekleştiriyor, sahip olduğumuz know-how ile başvurunuzu yaparak mevcut desteklerden tek seferde faydalanma imkanı sunuyoruz. Projelerinizi konsolide ediyor, mali ve teknik boyutta etkin bir yönetimle süreç boyu sizlere danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

Ar-Ge Danışmanlık Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçin.