ArabicEnglishRussianTurkish

Mobil Uygulamanızın Stratejilerini Oluşturuyor, Uçtan Uca Çözümler Sunuyoruz.

Hedeflerinizi karşılayan mobil stratejiler oluşturmak için derinlemesine bir pazar araştırması yapıyoruz. Her işi özel ve benzersiz olarak ele alıyoruz

Mobil Uygulama Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Gereksinimlerinizi fizibilite çalışmalarımız ve araştırma sonuçlarımızla karşılaştırırız. Mevcut bir uygulamada iyileştirmeler önerir veya tüm ihtiyaçlarınızı ve iş zorluklarınızı gidermek için yeni bir çözüm buluruz.

Sağladığımız mobil uygulama danışmanlık hizmetleri nelerdir?

Mobil Uygulama Danışmanlığı

Mobil Uygulama Mimarisi Danışmanlığı

Cihaz Teknolojisi: Doğru Donanım ve Mobil İşletim Sistemi

Bütünsel güvenlik mekanizmasının uygulanması

Özel mobil uygulama geliştirme

Mobil ara katman teknolojileri: entegrasyon, yönetim ve operasyon

Bulut üzerinden cihaz yönetimi

Kurumsal uygulama mağazası

Uygulama Yaşam Döngüsü Yönetimi (ALM)

Pek çok şirketin önlerinde, hedeflenen tüm kullanıcı tabanına hitap eden dinamik ve etkileşimli bir uygulama oluşturmaya yönelik büyük taleplerle birlikte çok büyük görevler var. Üretim maliyetleri yüksek olabilir ve iOS ve Android'de rekabet edebilecek milyonlarca uygulama varken, bir şirketin yeni uygulaması nasıl başarılı olabilir?

Uygun maliyetli mobil uygulama çözümlerini nasıl garanti edebilirsiniz?

Harika uygulamaları incelemek, tasarlamak, özelleştirmek, geliştirmek, bakımını yapmak, test etmek, analiz etmek ve pazarlamak konusundaki uzun yıllara dayanan deneyimimiz sayesinde, şirketlere en verimli ve uygun maliyetli mobil uygulama çözümlerini bulmaları için nasıl rehberlik edeceğimizi biliyoruz.

Uygulama danışmanlığı hizmetleri için neden Basamak Bilişim'i seçmelisiniz?

Dinamik bir uygulama geliştirme ve tasarım şirketiyiz. İster uygulama geliştiriyor, ister pazarlama yapıyor olalım veya dünyanın en iyi işletmelerinden bazılarına danışmanlık yapıyor da olsak, çözümler üretmeyi seviyoruz. Mobil Uygulama endüstrisinde 10 yıldan fazla çalışma deneyimimiz var. Yeni başlayanlar ve orta ölçekli işletmeler gibi birçok kuruluşla çalıştık. Deneyimimiz ve benzersiz öngörülerimiz, etkili mobil uygulama danışmanlık hizmetleri vermemizi sağlıyor.

Firmanız mobil uygulama oluşturma sürecinin neresinde olursa olsun, fikir geliştirmeden teste, bakımdan pazarlamaya, olumlu sonuçlara yol açabilecek mobil strateji danışmanlığı hizmetleri sunuyoruz.

 

Mobil Uygulama Danışmanlık hizmetlerimiz ve işletmenizin veya kurumunuzun mobil dünyada gelişmesine nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.